WEJŚCIE NA SALĘ GIMNASTYCZNĄ - od 06.11.2017

Od 06.11.2017  - kolejny PONIEDZIAŁEK trenujemy już na sali gimnastycznej w

ZESPÓŁ SZKÓŁ GASTRONOMICZNO-HOTELARSKICH
ul. OSIKOWA 15

harmonogram odnośnie dni zostaje taki sam, jedyna zmiana to godziny...

GRUPA B zaczyna od 17.30 do 18.45

GRUPA A zaczyna od 18.45 do 20.00

ps. proszę przygotować obuwie odpowiednie na salę gimnastyczną i proszę o PRZYGOTOWANIE się kolorystycznie tzn PONIEDZIAŁEK, PIĄTEK żółte koszulki meczowe natomiast ŚRODA niebieskie ELANY ( marwit, bądź te zwykłe z klubu )

Zawodnicy, którzy nie mają niebieskiej koszulki można zakupić w biurze klubowym za 25 zł / szt

Każdy zawodnik trenujący w naszej akademii zobowiązany jest do przebywaniu na treningu w obowiązującym stroju klubowym. Wszyscy zawodnicy nie posiadający jeszcze pakietów startowych proszeni są o kontakt z biurem akademii, w którym należy złożyć zamówienie. Na najbliższym treningu proszę również podejść do mnie w celu podpisania deklaracji dotyczącej ubezpieczenia NNW.

- przypominam, że RODZICE przywożą dzieci na zajęcia i odbierają po zajęciach (nie przeszkadzają zawodnikom i Trenerowi w pracy)

- bardzo proszę sprawdzać harmonogram i wszelkie informację związane z Naszym rocznikiem ( treningi, mecze towarzyskie, wyjazdy na turnieje i inne.. ) ZAWSZE muszę mieć potwierdzenie od RODZICA odnośnie wyjazdu na TURNIEJ czy przybycia na mecz kontrolny i najważniejsze INFORMACJA O NIEOBECNOŚCI na treningu.. bo to jest MEGA WAŻNE !!!!

Trener Przemysław Goc